loading

Gahum cable ug electric wir wirs taghimo sa 15 ka tuig nga kasinatian.

Kable sa Paghulog sa Serbisyo (ANSI/ICEA S-76-474) 1
Kable sa Paghulog sa Serbisyo (ANSI/ICEA S-76-474) 2
Kable sa Paghulog sa Serbisyo (ANSI/ICEA S-76-474) 3
Kable sa Paghulog sa Serbisyo (ANSI/ICEA S-76-474) 4
Kable sa Paghulog sa Serbisyo (ANSI/ICEA S-76-474) 5
Kable sa Paghulog sa Serbisyo (ANSI/ICEA S-76-474) 6
Kable sa Paghulog sa Serbisyo (ANSI/ICEA S-76-474) 7
Kable sa Paghulog sa Serbisyo (ANSI/ICEA S-76-474) 8
Kable sa Paghulog sa Serbisyo (ANSI/ICEA S-76-474) 9
Kable sa Paghulog sa Serbisyo (ANSI/ICEA S-76-474) 10
Kable sa Paghulog sa Serbisyo (ANSI/ICEA S-76-474) 11
Kable sa Paghulog sa Serbisyo (ANSI/ICEA S-76-474) 12
Kable sa Paghulog sa Serbisyo (ANSI/ICEA S-76-474) 13
Kable sa Paghulog sa Serbisyo (ANSI/ICEA S-76-474) 1
Kable sa Paghulog sa Serbisyo (ANSI/ICEA S-76-474) 2
Kable sa Paghulog sa Serbisyo (ANSI/ICEA S-76-474) 3
Kable sa Paghulog sa Serbisyo (ANSI/ICEA S-76-474) 4
Kable sa Paghulog sa Serbisyo (ANSI/ICEA S-76-474) 5
Kable sa Paghulog sa Serbisyo (ANSI/ICEA S-76-474) 6
Kable sa Paghulog sa Serbisyo (ANSI/ICEA S-76-474) 7
Kable sa Paghulog sa Serbisyo (ANSI/ICEA S-76-474) 8
Kable sa Paghulog sa Serbisyo (ANSI/ICEA S-76-474) 9
Kable sa Paghulog sa Serbisyo (ANSI/ICEA S-76-474) 10
Kable sa Paghulog sa Serbisyo (ANSI/ICEA S-76-474) 11
Kable sa Paghulog sa Serbisyo (ANSI/ICEA S-76-474) 12
Kable sa Paghulog sa Serbisyo (ANSI/ICEA S-76-474) 13

Kable sa Paghulog sa Serbisyo (ANSI/ICEA S-76-474)

Aplikasyon
Panguna nga gigamit alang sa mga aplikasyon sa serbisyo sa ibabaw sama sa suga sa kadalanan, suga sa gawas, ug temporaryo nga serbisyo alang sa konstruksyon. Gamiton sa boltahe nga 600 volts phase-to-phase o ubos pa ug sa temperatura sa konduktor nga dili molapas sa 75°C para sa polyethylene insulated conductors o 90°C para sa cross-linked polyethylene (XLPE) insulated conductors.

Deskripsyon
Ang konduktor gilangkoban sa usa ka phase conductor ug usa ka neutral conductor. Ang materyal sa mga phase conductor kay Aluminum o tumbaga ug mahimong solid, stranded circular compacted o compressed o uncompressed conductor. Ang neutral conductors kay stranded round circular uncompressed aluminum o tumbaga o aluminum-alloy conductor o ACSR o ACSR/AW ug uban pa. Ug ang insulating material kay black weather o UV-resistant thermoplastic polyethylene (PE) o cross-linked polyethylene (XLPE).
Mubo nga sulat: Ang mga neutral nga konduktor mahimong insulated o non-insulated.

Mga Espesipikasyon
● Mga Asembliya sa Kable sa Kuryente nga Gisuportahan sa Neutral nga ANSI/ICEA S-76-474 nga adunay Weather-Resistant Extruded Insulation nga adunay Rated 600 Volts.
● ASTM B 231 Class AA, A, o B Stranded Aluminum 1350 (Wala gilakip ang Unilay Compressed)
● ASTM B 400 Compact-Round Stranded Aluminum 1350 nga mga Konduktor.
● ASTM B 399 Class AA, o A Stranded Aluminum-Alloy 6201 T-81 nga mga Konduktor.
● ASTM B 232 Mga Concentric-Lay-Stranded Aluminum Conductor, Gipalig-on sa Coated-Steel (ACSR)
● ASTM B 549 Para sa mga Concentric-Lay-Stranded Aluminum Conductors, Aluminum-Clad Steel Reinforced (ACSR/AW)
5.0
design customization

    Oops ...!

    walay datos sa produkto.

    adto sa homepage
    Pulong sa KodigoKonduktor sa HugnaHubo nga Neutral nga MensaheroGibana-bana nga Diametro sa KableGibana-bana nga Timbang
    Gidak-onGidaghanon sa mga KableGibag-on sa Nominal nga InsulasyonGidak-onGidaghanon sa mga KableDiametro sa mga Alambre
    AWG o KcmilDili.milimetroAWG o KcmilDili.milimetromilimetrokg/km
    AAC/XLPE+AAAC
    Artemia411.1430.5871.6814.4205
    Crad471.1430.5871.6815.2214
    Hipon411.1448.6972.1215.3231
    Barnacle471.1448.6972.1216.1239
    Solaster271.1448.6972.1218.2322
    Pagurus271.5248.6972.1219.3345
    Hipon271.1477.4772.6719.4362
    Ulang271.5277.4772.6720.5385
    Sanderab1/071.5277.4772.6723.6532
    Echinus1/0191.5277.4772.6723.4514
    Gammarus1/071.52123.373.3725.1597
    Leda1/0191.52123.373.3724.9579
    Krayola2/071.5297.6573.0026.0655
    Sipho2/0191.5297.6573.0025.7633
    Abalone2/071.52123.373.3726.8691
    Spirula2/0191.52123.373.3726.5669
    Dungenese2/071.52155.473.7827.7736
    Siklops2/0191.52155.473.7827.4714
    Slug3/071.52123.373.3728.6809
    Fulgur3/0191.52123.373.3728.4781
    Balanus3/0192.03123.373.3729.8828
    Bato nga alimango3/071.52195.774.2530.5904
    Flustra3/0191.52195.774.2530.3884
    Crisia3/0192.03195.774.2531.7931
    Pusit4/071.52155.473.7831.61001
    Arca4/0191.52155.473.7831.3966
    Bugula4/0192.03155.473.7832.71018
    Kingcrab4/071.52246.974.7733.81131
    Lepas4/0191.52246.974.7733.41096
    Cassis4/0192.03246.974.7734.91147
    Sifoma4/071.52123.373.3730.8957
    Miter4/0191.52123.373.3730.4921
    Argonawt336.4192.03246.974.7740.51579
    Nautilis336.4192.03394.5193.6643.41787
    Pulong sa KodigoKonduktor sa HugnaHubo nga Neutral nga MensaheroGibana-bana nga Diametro sa KableGibana-bana nga Timbang
    Gidak-onGidaghanon sa mga KableGibag-on sa Nominal nga InsulasyonGidak-onGidaghanon sa mga alambreDiametro sa mga Alambre
    AWG o KcmilDili.milimetroAWG o KcmilDili.milimetromilimetrokg/km
    AAC/XLPE+ACSR
    Paludina611.1466 / 11.6812.8165
    Voluta671.1466 / 11.6813.4171
    Bolma671.5266 / 11.6814.5188
    Scallop411.1466 / 11.6814.4217
    Strombus471.1466 / 11.6815.1225
    Carnea471.5266 / 11.6816.2244
    Whelk411.1446 / 12.1215.3249
    Periwinkle471.1446 / 12.1216.1257
    Kalma471.5246 / 12.1217.2277
    Cockle271.1446 / 12.1218.2340
    Gebia271.5246 / 12.1219.3363
    Konk271.1426 / 12.6719.4391
    Uca271.5226 / 12.6720.5414
    Mga Vermeth171.5216 / 13.0022.9520
    Atya1191.5216 / 13.0022.6506
    Janthina1/071.5226 / 12.6723.6561
    Ranella1/0191.5226 / 12.6723.4543
    Neritina1/071.521/06 / 13.3725.1642
    Cenia1/0191.521/06 / 13.3724.9624
    Cavolinia2/071.5216 / 13.0026.0691
    Clio2/0191.5216 / 13.0025.7669
    Runcina2/071.522/06 / 13.7827.7794
    Triton2/0191.522/06 / 13.7827.4772
    Sanddollar3/071.521/06 / 13.3728.6854
    Aega3/0191.521/06 / 13.3728.4827
    Pisa3/0192.031/06 / 13.3729.8874
    Cherrystone3/071.523/06 / 14.2530.5983
    Mursia3/0191.523/06 / 14.2530.3956
    Mysis3/0192.033/06 / 14.2531.71003
    Pukot4/071.522/06 / 13.7831.71059
     95b7916b-4560-4071-95bb-c11de6419613

    Mga konduktor sa hugna: Gahi nga giguyod nga aluminyo 1350 (AAC)

    Insulasyon: XLPE, dili masunog sa UV.

    Gisuportahan sa neutral: Aluminum alloy-6201 (AAAC)

    Konduktor sa suga sa kadalanan: Gahi nga aluminum 1350 (AAC)

    Pag-ila sa kinauyokan: Mga gusok o numero o mga kolor nga may guhit.

    ICEA S-76-474, Edisyon sa 2020, 2020 - Sumbanan para sa Neutral nga Gisuportahan nga mga Power Cable Assemblies nga adunay Weather Resistant Extruded Insulation nga Rated 600 Volts.
    Kini nga sumbanan magamit sa mga materyales, konstruksyon, ug pagsulay sa mga asembliya o single conductor nga gituyo alang sa field lashing, sa extruded dielectric insulated electric current carrying phase conductors ug hubo o natabunan nga neutral electrical conductors nga gigamit isip weather resistant wires ug mga kable nga gisuspinde gikan sa mga supporting structures alang sa overhead distribution sa electrical energy.
     1745985627005
    图片1

    Ang KINGYEAR gikan sa 2013-2018 kasagaran alang sa lokal nga pamatigayon ug pagproseso ngadto sa pipila ka mga kompanya sa pamatigayon sa eksport. Ang aberids nga kantidad sa halin mga RMB 320,000,000 kada tuig. Alang sa mga kable sa gawas sa nasud, gikan sa miaging Mayo hangtod karon among gipalapdan ang among merkado ngadto sa Bolivia, Peru, Dominican, Pilipinas, Vietnam, Thailand, Iraq, Mongolia, Indonesia ug pipila ka mga nasud sa Africa. Nga adunay kinatibuk-ang kantidad sa halin nga sobra sa USD10,000,000.

    Bentaha

    图片1
    01
    Pag-customize
    Paghatag og mga disenyo nga gipahaom sa piho nga mga kinahanglanon.
     e33662d1879eafe1908226c622487733
    02
    Serbisyo Human sa Pagbaligya
    Pagsiguro sa padayon nga suporta ug katagbawan human sa pagpalit.
     1e5995565f473f4ad0ccf4887329af11
    03
    Paghatud sa Oras
    Pagpasalig sa dali ug kasaligan nga mga iskedyul sa pagpadala.
     aa25ac5ad69aef588d85a58747ada664
    04
    Pagbansay ug Dokumentasyon
    Paghatag og detalyadong dokumentasyon para sa sayon ​​nga operasyon ug maintenance.

    FAQ

    1
    P: Wala nako makit-i ang produkto nga akong gikinahanglan niini nga panid?
    A: Kon wala nimo makit-i ang klase sa mga produkto nga imong gikinahanglan, palihog kontaka kami direkta, kami motubag kanimo dayon.
    2
    Q: Unsa ang imong minimum nga gidaghanon sa order?
    A: Dili pa kaayo sigurado, pwede nimo kini kumpirmahon kanamo. Kasagaran, kini 5 ka tonelada.
    3
    Q: Unsa ang imong oras sa paghatud?
    A: Nagdepende kini kung naa ba mi stock para sa imong tipo. Kasagaran, mokabat ug mga 7-15 ka adlaw aron makab-ot ang produksiyon.
    4
    P: Unsaon nako pagkuha og sample gikan sa inyong kompanya? Libre ba ang sample?
    A: Kon kinahanglan nimo ang sample aron masusi ang kalidad, palihog kontaka kami, ipadala namo kanimo ang libre nga sample, apan ang bayad sa kargamento kinahanglan nga bayran.
    5
    Q: Unsa man kon ang produkto nga atong gikinahanglan adunay pipila ka kalainan sa mga detalye gikan sa imoha?
    A: Bisan unsang kalainan, mahimo kaming magdesinyo ug maghimo sumala sa imong mga hangyo, nga naglakip sa gidak-on, kolor, materyal, kinahanglanon sa pagproseso ug uban pa.
    Pangutan-a ko karon, kuhaa ang lista sa presyo.
    Ibilin lang ang imong email o numero sa telepono sa porma sa pagkontak aron makapadala kami kanimo usa ka libre nga kinutlo alang sa among daghang mga disenyo!
    Nalangkit nga mga produkto
    Andam sa pagtrabaho uban kanamo?
    Pangitaa mi dinhi: 
    Ang pabrika sa cable gikan sa 2007-2018 mao ang panguna alang sa domestic trading ug pagproseso sa pipila nga mga negosyante sa export. Ang kasagaran nga kantidad sa pagbaligya mga RMB 320,000,000 matag tuig. Alang sa mga kable sa merkado sa gawas sa nasud, Gikan sa miaging Mayo hangtod karon gipalapdan namon ang among merkado sa Bolivia, Peru, Dominican, Pilipinas, Vietnam, Thailand, Iraq, Mongolia, Indonesia ug pipila ka nasud sa Africa 
    Product Lives
    Customer service