loading

Kabel kuasa dan pengeluar dawai elektrik dengan pengalaman selama 15 tahun.

Kabel Jatuh Perkhidmatan (ANSI/ICEA S-76-474) 1
Kabel Jatuh Perkhidmatan (ANSI/ICEA S-76-474) 2
Kabel Jatuh Perkhidmatan (ANSI/ICEA S-76-474) 3
Kabel Jatuh Perkhidmatan (ANSI/ICEA S-76-474) 4
Kabel Jatuh Perkhidmatan (ANSI/ICEA S-76-474) 5
Kabel Jatuh Perkhidmatan (ANSI/ICEA S-76-474) 6
Kabel Jatuh Perkhidmatan (ANSI/ICEA S-76-474) 7
Kabel Jatuh Perkhidmatan (ANSI/ICEA S-76-474) 8
Kabel Jatuh Perkhidmatan (ANSI/ICEA S-76-474) 9
Kabel Jatuh Perkhidmatan (ANSI/ICEA S-76-474) 10
Kabel Jatuh Perkhidmatan (ANSI/ICEA S-76-474) 11
Kabel Jatuh Perkhidmatan (ANSI/ICEA S-76-474) 12
Kabel Jatuh Perkhidmatan (ANSI/ICEA S-76-474) 13
Kabel Jatuh Perkhidmatan (ANSI/ICEA S-76-474) 1
Kabel Jatuh Perkhidmatan (ANSI/ICEA S-76-474) 2
Kabel Jatuh Perkhidmatan (ANSI/ICEA S-76-474) 3
Kabel Jatuh Perkhidmatan (ANSI/ICEA S-76-474) 4
Kabel Jatuh Perkhidmatan (ANSI/ICEA S-76-474) 5
Kabel Jatuh Perkhidmatan (ANSI/ICEA S-76-474) 6
Kabel Jatuh Perkhidmatan (ANSI/ICEA S-76-474) 7
Kabel Jatuh Perkhidmatan (ANSI/ICEA S-76-474) 8
Kabel Jatuh Perkhidmatan (ANSI/ICEA S-76-474) 9
Kabel Jatuh Perkhidmatan (ANSI/ICEA S-76-474) 10
Kabel Jatuh Perkhidmatan (ANSI/ICEA S-76-474) 11
Kabel Jatuh Perkhidmatan (ANSI/ICEA S-76-474) 12
Kabel Jatuh Perkhidmatan (ANSI/ICEA S-76-474) 13

Kabel Jatuh Perkhidmatan (ANSI/ICEA S-76-474)

Permohonan
Terutamanya digunakan untuk aplikasi perkhidmatan atas seperti lampu jalan, lampu luar dan perkhidmatan sementara untuk pembinaan. Untuk digunakan pada voltan 600 volt fasa ke fasa atau kurang dan pada suhu konduktor tidak melebihi 75°C untuk konduktor bertebat polietilena atau 90°C untuk konduktor bertebat polietilena berangkai silang (XLPE).

Penerangan
Konduktor terdiri daripada konduktor fasa dan konduktor neutral. Bahan konduktor fasa ialah Aluminium atau kuprum dan mungkin pepejal, konduktor bulat terkandas, dipadatkan atau dimampatkan atau tidak dimampatkan. Konduktor neutral ialah konduktor bulat terkandas, aluminium tidak dimampatkan atau kuprum atau konduktor aloi aluminium atau ACSR atau ACSR/AW dll. Dan bahan penebat ialah polietilena termoplastik (PE) tahan cuaca hitam atau UV atau polietilena berangkai silang (XLPE).
Nota: Konduktor neutral boleh berpenebat atau tidak berpenebat.

Spesifikasi
● Perhimpunan Kabel Kuasa yang Disokong Neutral ANSI/ICEA S-76-474 Dengan Penebat Tersemperit Tahan Cuaca Berkadar 600 Volt.
● ASTM B 231 Kelas AA, A atau B Aluminium Terdampar 1350 (Tidak termasuk Unilay Mampat)
● Konduktor Aluminium Teruntai Bulat Padat ASTM B 400 1350.
● Konduktor ASTM B 399 Kelas AA, atau A Aloi Aluminium Terdampar 6201 T-81.
● ASTM B 232 Konduktor Aluminium Berjalur Sepusat, Bertetulang Keluli Bersalut (ACSR)
● ASTM B 549 Untuk Konduktor Aluminium Berjalur Sepusat, Bertetulang Keluli Bersalut Aluminium (ACSR/AW)
5.0
design customization

    oops ...!

    Tiada data produk.

    Pergi ke laman utama
    Penurunan Perkhidmatan Dupleks - Konduktor Aluminium
    Kata KodKonduktor FasaUtusan Neutral TelanjangAnggaran Diameter KabelAnggaran Berat
    SaizBilangan wayarKetebalan Penebat NominalSaizBilangan WayarDiameter Wayar
    AWG atau KcmilTidak.mmAWG atau KcmilTidak.mmmmkg/km
    AAC/XLPE+AAC
    Pekingese611.14671.5611.192
    Collie671.14671.5611.594
    Cocker671.52671.5612.2100
    Dachshund411.14471.9613.4140
    Spaniel471.14471.9613.9143
    Cairn471.52471.9614.6150
    Doberman271.14272.4716.9220
    Airedale1191.52172.7819.6280
    Basset1/071.521/073.1221.8355
    Malemute1/0191.521/073.1221.6350
    AAC/XLPE+AAAC
    Chihuahua611.1430.5871.6811.498
    Vizsla671.1430.5871.6811.8100
    Harrier411.1448.6972.1213.8149
    Whippet471.1448.6972.1214.4154
    Schnauzer271.1477.4772.6717.5235
    Afghan1/071.52123.373.3722.5378
    Heeler1/0191.52123.373.3722.3375
    AAC/XLPE+ACSR
    Penetap611.1466 / 11.6811.4109
    Gembala671.1466 / 11.6811.8112
    Anjing pengutip671.5266 / 11.6812.6119
    Eskimo411.1446 / 12.1213.8166
    Terrier471.1446 / 12.1214.4170
    Yorkshire471.5246 / 12.1215.1180
    Chow271.1426 / 12.6717.5262
    Labrador1191.5216 / 13.0020.2339
    Anjing Pemburu1/071.521/06 / 13.3722.5425
    Lembu jantan1/0191.521/06 / 13.3722.3422
    Penurunan Perkhidmatan Triplex - Konduktor Aluminium
    Kata KodKonduktor FasaUtusan Neutral TelanjangAnggaran Diameter KabelAnggaran Berat
    SaizBilangan WayarKetebalan Penebat NominalSaizBilangan WayarDiameter Wayar
    AWG atau KcmilTidak.mmAWG atau KcmilTidak.mmmmkg/km
    AAC/XLPE+AAC
    Haiotis611.14671.5612.6148
    Pike670.76671.5612.1139
    Patela671.14671.5613.2154
    Albus671.52671.5614.3170
    Fusus411.14471.9615.0221
    Limpet471.14671.5614.9208
    Tiram471.14471.9615.8230
    Argo471.52471.9616.9249
    Kerang271.14272.4719.0347
    Thia271.52272.4720.1370
    Kupang271.14471.9617.9312
    Pyrula171.52172.7822.4465
    Hyas1191.52172.7822.2450
    Siput1/071.52272.4723.2517
    Murex1/071.521/073.1224.6572
    Purpura1/0191.521/073.1224.4554
    Nassa2/071.522/073.5027.1706
    Tropon2/0191.522/073.5026.8684
    Quahog3/072.033/073.9331.3920
    Ion3/0192.033/073.9331.0892
    Melita3/0191.523/0192.3929.7845
    Coquina4/071.524/074.4233.01082
    Gading4/072.034/074.4234.51134
    Apus4/0192.034/074.4234.11098
    Portunus4/0192.034/0192.6834.21098
    Kiton266.8192.03266.8193.0138.41379
    Alverno300372.034/0192.6837.81386
    Pengasuh336.4192.03336.4193.3842.41707
    AAC/XLPE+AAAC
    Minex611.1430.5871.6812.8154
    Hippa671.1430.5871.6813.4160
    Kata KodKonduktor FasaUtusan Neutral TelanjangAnggaran Diameter KabelAnggaran Berat
    SaizBilangan WayarKetebalan Penebat NominalSaizBilangan WayarDiameter Wayar
    AWG atau KcmilTidak.mmAWG atau KcmilTidak.mmmmkg/km
    AAC/XLPE+AAAC
    Artemia411.1430.5871.6814.4205
    Crad471.1430.5871.6815.2214
    Udang411.1448.6972.1215.3231
    Teritip471.1448.6972.1216.1239
    Solaster271.1448.6972.1218.2322
    Pagurus271.5248.6972.1219.3345
    Udang271.1477.4772.6719.4362
    Udang Kara271.5277.4772.6720.5385
    Sanderab1/071.5277.4772.6723.6532
    Echinus1/0191.5277.4772.6723.4514
    Gammarus1/071.52123.373.3725.1597
    Leda1/0191.52123.373.3724.9579
    Udang karang2/071.5297.6573.0026.0655
    Sipho2/0191.5297.6573.0025.7633
    Abalone2/071.52123.373.3726.8691
    Spirula2/0191.52123.373.3726.5669
    Dungenese2/071.52155.473.7827.7736
    Siklop2/0191.52155.473.7827.4714
    Siput3/071.52123.373.3728.6809
    Fulgur3/0191.52123.373.3728.4781
    Balanus3/0192.03123.373.3729.8828
    Ketam Batu3/071.52195.774.2530.5904
    Flustra3/0191.52195.774.2530.3884
    Crisia3/0192.03195.774.2531.7931
    Sotong4/071.52155.473.7831.61001
    Arca4/0191.52155.473.7831.3966
    Bugula4/0192.03155.473.7832.71018
    Ketam Raja4/071.52246.974.7733.81131
    Lepas4/0191.52246.974.7733.41096
    Cassis4/0192.03246.974.7734.91147
    Sifoma4/071.52123.373.3730.8957
    Mitra4/0191.52123.373.3730.4921
    Argonaut336.4192.03246.974.7740.51579
    Nautilis336.4192.03394.5193.6643.41787
    Kata KodKonduktor FasaUtusan Neutral TelanjangAnggaran Diameter KabelAnggaran Berat
    SaizBilangan WayarKetebalan Penebat NominalSaizBilangan wayarDiameter Wayar
    AWG atau KcmilTidak.mmAWG atau KcmilTidak.mmmmkg/km
    AAC/XLPE+ACSR
    Paludina611.1466 / 11.6812.8165
    Voluta671.1466 / 11.6813.4171
    Bolma671.5266 / 11.6814.5188
    Kekapis411.1466 / 11.6814.4217
    Strombus471.1466 / 11.6815.1225
    Carnea471.5266 / 11.6816.2244
    Whelk411.1446 / 12.1215.3249
    Periwinkle471.1446 / 12.1216.1257
    Tenang471.5246 / 12.1217.2277
    Kerang271.1446 / 12.1218.2340
    Gebia271.5246 / 12.1219.3363
    Kerang271.1426 / 12.6719.4391
    Uca271.5226 / 12.6720.5414
    Vermeths171.5216/13.0022.9520
    Atya1191.5216 / 13.0022.6506
    Janthina1/071.5226 / 12.6723.6561
    Ranella1/0191.5226 / 12.6723.4543
    Neritina1/071.521/06 / 13.3725.1642
    Cenia1/0191.521/06 / 13.3724.9624
    Cavolinia2/071.5216 / 13.0026.0691
    Clio2/0191.5216 / 13.0025.7669
    Runcina2/071.522/06 / 13.7827.7794
    Triton2/0191.522/06 / 13.7827.4772
    Sanddollar3/071.521/06 / 13.3728.6854
    Aega3/0191.521/06 / 13.3728.4827
    Pisa3/0192.031/06 / 13.3729.8874
    Cherrystone3/071.523/06 / 14.2530.5983
    Mursia3/0191.523/06 / 14.2530.3956
    Mysis3/0192.033/06 / 14.2531.71003
    Sotong4/071.522/06 / 13.7831.71059
     95b7916b-4560-4071-95bb-c11de6419613

    Konduktor fasa: Aluminium 1350 yang ditarik keras (AAC)

    Penebat: XLPE, tahan UV.

    Disokong neutral: Aloi aluminium-6201 (AAAC)

    Konduktor lampu jalan: Aluminium 1350 (AAC) yang ditarik keras

    Pengenalan teras: Rusuk atau nombor atau warna jalur.

    ICEA S-76-474, Edisi 2020, 2020 - Piawaian untuk Perhimpunan Kabel Kuasa yang Disokong Neutral dengan Penebat Ekstrud Tahan Cuaca Berkadar 600 Volt.
    Piawaian ini terpakai kepada bahan, pembinaan dan pengujian pemasangan atau konduktor tunggal yang bertujuan untuk pengikatan medan, konduktor fasa pembawa arus elektrik bertebat dielektrik tersemperit dan konduktor elektrik neutral yang terdedah atau bertutup yang digunakan sebagai wayar dan kabel tahan cuaca yang digantung daripada struktur sokongan untuk pengagihan tenaga elektrik di atas.
     1745985627005
    图片1

    KINGYEAR dari 2013-2018 terutamanya untuk perdagangan dan pemprosesan domestik kepada beberapa syarikat perdagangan eksport. Purata jumlah jualan adalah kira-kira RMB 320,000,000 setahun. Untuk pasaran kabel luar negara, dari Mei lalu hingga kini kami telah mengembangkan pasaran kami ke Bolivia, Peru, Dominican, Filipina, Vietnam, Thailand, Iraq, Mongolia, Indonesia dan beberapa negara Afrika. Dengan jumlah jualan melebihi USD10,000,000.

    Kelebihan

    图片1
    01
    Penyesuaian
    Menyediakan reka bentuk yang disesuaikan untuk memenuhi keperluan tertentu.
     e33662d1879eafe1908226c622487733
    02
    Perkhidmatan Selepas Jualan
    Memastikan sokongan dan kepuasan berterusan selepas pembelian.
     1e5995565f473f4ad0ccf4887329af11
    03
    Penghantaran Tepat Pada Masanya
    Komited kepada jadual penghantaran yang cepat dan boleh dipercayai.
     aa25ac5ad69aef588d85a58747ada664
    04
    Latihan dan Dokumentasi
    Menyediakan dokumentasi terperinci untuk memudahkan operasi dan penyelenggaraan.

    FAQ

    1
    S: Saya tidak menemui produk yang saya perlukan di halaman ini?
    A: Jika anda tidak menemui spesies produk yang anda perlukan, sila hubungi kami secara langsung, kami akan membalas anda dengan cepat.
    2
    S: Apakah kuantiti pesanan minimum anda?
    A: Ia tidak begitu pasti, anda boleh mengesahkannya dengan kami. Biasanya, ia akan menjadi 5 tan.
    3
    S: Apakah masa penghantaran anda?
    A: Ia bergantung kepada sama ada kami hanya mempunyai stok untuk jenis anda. Biasanya, ia mengambil masa kira-kira 7-15 hari untuk mencapai pengeluaran.
    4
    S: Bagaimanakah saya boleh mendapatkan sampel daripada syarikat anda? Adakah sampel itu percuma?
    A: Jika anda memerlukan sampel untuk memeriksa kualiti, sila hubungi kami, kami akan menghantar sampel percuma kepada anda, tetapi caj pengangkutan perlu dibayar.
    5
    S: Bagaimana jika produk yang kami perlukan mempunyai beberapa perbezaan spesifikasi daripada anda?
    A: Sebarang perbezaan, kami boleh mereka bentuk dan menghasilkan mengikut permintaan anda, termasuk saiz, warna, bahan, keperluan pemprosesan dan sebagainya.
    Tanya saya sekarang, dapatkan senarai harga.
    Hanya tinggalkan e-mel atau nombor telefon anda dalam bentuk kenalan supaya kami boleh menghantar sebut harga percuma untuk pelbagai reka bentuk kami!
    Barangan yang berkaitan
    Bersedia untuk bekerja dengan kami?
    Cari kami di sini: 
    Kilang kabel dari 2007-2018 adalah untuk perdagangan domestik dan pemprosesan kepada beberapa ciri perdagangan eksport. Jumlah purata jualan adalah kira-kira RMB 320,000,000 setahun. Untuk pasaran kabel luar negara, Dari Mei lalu hingga sekarang kami telah mengembangkan pasaran kami ke Bolivia, Peru, Dominican, Filipina, Vietnam, Thailand, Iraq, Mongolia, Indonesia dan beberapa negara Afrika 
    Product Lives
    Customer service