loading

Producător de cablu de alimentare și sârmă electrică cu 15 ani de experiență.

Cablu de alimentare cu energie electrică (ANSI/ICEA S-76-474) 1
Cablu de alimentare cu energie electrică (ANSI/ICEA S-76-474) 2
Cablu de alimentare cu energie electrică (ANSI/ICEA S-76-474) 3
Cablu de alimentare cu energie electrică (ANSI/ICEA S-76-474) 4
Cablu de alimentare cu energie electrică (ANSI/ICEA S-76-474) 5
Cablu de alimentare cu energie electrică (ANSI/ICEA S-76-474) 6
Cablu de alimentare cu energie electrică (ANSI/ICEA S-76-474) 7
Cablu de alimentare cu energie electrică (ANSI/ICEA S-76-474) 8
Cablu de alimentare cu energie electrică (ANSI/ICEA S-76-474) 9
Cablu de alimentare cu energie electrică (ANSI/ICEA S-76-474) 10
Cablu de alimentare cu energie electrică (ANSI/ICEA S-76-474) 11
Cablu de alimentare cu energie electrică (ANSI/ICEA S-76-474) 12
Cablu de alimentare cu energie electrică (ANSI/ICEA S-76-474) 13
Cablu de alimentare cu energie electrică (ANSI/ICEA S-76-474) 1
Cablu de alimentare cu energie electrică (ANSI/ICEA S-76-474) 2
Cablu de alimentare cu energie electrică (ANSI/ICEA S-76-474) 3
Cablu de alimentare cu energie electrică (ANSI/ICEA S-76-474) 4
Cablu de alimentare cu energie electrică (ANSI/ICEA S-76-474) 5
Cablu de alimentare cu energie electrică (ANSI/ICEA S-76-474) 6
Cablu de alimentare cu energie electrică (ANSI/ICEA S-76-474) 7
Cablu de alimentare cu energie electrică (ANSI/ICEA S-76-474) 8
Cablu de alimentare cu energie electrică (ANSI/ICEA S-76-474) 9
Cablu de alimentare cu energie electrică (ANSI/ICEA S-76-474) 10
Cablu de alimentare cu energie electrică (ANSI/ICEA S-76-474) 11
Cablu de alimentare cu energie electrică (ANSI/ICEA S-76-474) 12
Cablu de alimentare cu energie electrică (ANSI/ICEA S-76-474) 13

Cablu de alimentare cu energie electrică (ANSI/ICEA S-76-474)

Aplicație
Utilizat în principal pentru aplicații de servicii aeriene, cum ar fi iluminatul stradal, iluminatul exterior și servicii temporare pentru construcții. A se utiliza la tensiuni de 600 volți fază-fază sau mai puțin și la temperaturi ale conductorilor care nu depășesc 75°C pentru conductorii izolați din polietilenă sau 90°C pentru conductorii izolați din polietilenă reticulată (XLPE).

Descriere
Conductorul este alcătuit dintr-un conductor de fază și un conductor neutru. Materialul conductorilor de fază este aluminiu sau cupru și pot fi solizi, circulari lițați compactați, comprimați sau necomprimați. Conductorii neutri sunt conductori circulari lițați necomprimați din aluminiu sau cupru sau aliaj de aluminiu sau ACSR sau ACSR/AW etc. Iar materialul izolator este polietilenă termoplastică (PE) neagră rezistentă la intemperii sau UV sau polietilenă reticulată (XLPE).
Notă: Conductorii neutri pot fi izolați sau neizolați.

Specificații
● Ansambluri de cabluri de alimentare cu neutru ANSI/ICEA S-76-474, cu izolație extrudată rezistentă la intemperii, cu o tensiune nominală de 600 de volți.
● ASTM B 231 Clasa AA, A sau B Aluminiu tors 1350 (excluzând Unilay comprimat)
● Conductori din aluminiu torsadat compact, rotunzi, conform ASTM B 400 1350.
● Conductori ASTM B 399 clasa AA sau conductori torsadiți din aliaj de aluminiu 6201 T-81.
● Conductori de aluminiu cu fire concentrice, armați cu oțel acoperit (ACSR), conform ASTM B 232
● ASTM B 549 Pentru conductori de aluminiu cu fir concentric, ranforsați cu oțel placat cu aluminiu (ACSR/AW)
5.0
design customization

    Oops ...!

    Nu există date despre produs.

    mergi la pagina principală, mergi la pagina de început
     95b7916b-4560-4071-95bb-c11de6419613

    Conductori de fază: Aluminiu tras dur 1350 (AAC)

    Izolație: XLPE, rezistentă la UV.

    Suport neutru: Aliaj de aluminiu-6201 (AAAC)

    Conductor pentru iluminat stradal: Aluminiu tras dur 1350 (AAC)

    Identificarea miezului: Nervuri sau numere sau dungi colorate.

    ICEA S-76-474, Ediția 2020, 2020 - Standard pentru ansambluri de cabluri de alimentare cu neutru suportat, cu izolație extrudată rezistentă la intemperii, cu o tensiune nominală de 600 de volți.
    Acest standard se aplică materialelor, construcțiilor și încercărilor ansamblurilor sau conductorilor individuali destinați fixării în câmp, conductorilor de fază extrudați izolați dielectric pentru transportul curentului electric și conductorilor electrici neutri goi sau acoperiți, utilizați ca fire și cabluri rezistente la intemperii, suspendate de structuri de susținere pentru distribuția aeriană a energiei electrice.
     1745985627005
    图片1

    Din 2013 până în 2018, KINGYEAR s-a dedicat în principal comerțului intern și procesării către unele companii de export. Valoarea medie a vânzărilor este de aproximativ 320.000.000 RMB pe an. Pentru piața externă de cabluri, din luna mai a anului trecut până în prezent ne-am extins piața în Bolivia, Peru, Republica Dominicană, Filipine, Vietnam, Thailanda, Irak, Mongolia, Indonezia și unele țări din Africa. Cu o valoare totală a vânzărilor de peste 10.000.000 USD.

    Avantaj

    图片1
    01
    Personalizare
    Oferirea de modele personalizate pentru a satisface cerințe specifice.
     e33662d1879eafe1908226c622487733
    02
    Serviciu post-vânzare
    Asigurarea suportului continuu și a satisfacției post-cumpărare.
     1e5995565f473f4ad0ccf4887329af11
    03
    Livrare la timp
    Angajamentul față de programe de livrare prompte și fiabile.
     aa25ac5ad69aef588d85a58747ada664
    04
    Instruire și documentație
    Furnizarea de documentație detaliată pentru o operare și întreținere ușoară.

    FAQ

    1
    Î: Nu am găsit produsul de care aveam nevoie pe această pagină?
    R: Dacă nu ați găsit speciile de produse de care aveți nevoie, vă rugăm să ne contactați direct, vă vom răspunde rapid.
    2
    Î: Care este cantitatea minimă de comandă?
    R: Nu este atât de sigur, puteți confirma cu noi. În mod normal, vor fi 5 tone.
    3
    Î: Care este timpul de livrare?
    R: Depinde dacă avem stocul necesar pentru tipul dvs. În mod normal, durează aproximativ 7-15 zile pentru a realiza producția.
    4
    Î: Cum pot obține o mostră de la compania dumneavoastră? Este mostra gratuită?
    R: Dacă aveți nevoie de o mostră pentru a verifica calitatea, vă rugăm să ne contactați, vă vom trimite mostra gratuită, dar taxa de transport trebuie plătită.
    5
    Î: Ce se întâmplă dacă produsul de care avem nevoie prezintă unele diferențe de specificații față de al dumneavoastră?
    R: Orice diferență, putem proiecta și produce conform solicitărilor dumneavoastră, care includ dimensiunea, culoarea, materialul, cerințele de procesare etc.
    Conductoare de alimentare duplex - Conductoare din aluminiu
    Cuvânt de codConductor de fazăMessenger neutru golDiametrul aprox. al cabluluiGreutate aprox.
    DimensiuneNumăr de fireGrosimea nominală a izolațieiDimensiuneNumăr de fireDiametrul firelor
    AWG sau KcmilNu.mmAWG sau KcmilNu.mmmmkg/km
    AAC/XLPE+AAC
    pechinez611.14671.5611.192
    Collie671.14671.5611.594
    Cocker671.52671.5612.2100
    Teckel411.14471.9613.4140
    Spaniel471.14471.9613.9143
    Moviment de morman471.52471.9614.6150
    Doberman271.14272.4716.9220
    Airedale1191.52172.7819.6280
    Basset1/071.521/073.1221.8355
    Malemut1/0191.521/073.1221.6350
    AAC/XLPE+AAAC
    Chihuahua611.1430.5871.6811.498
    Vizsla671.1430.5871.6811.8100
    Harrier411.1448.6972.1213.8149
    Whippet471.1448.6972.1214.4154
    Schnauzer271.1477.4772.6717.5235
    Afgan1/071.52123.373.3722.5378
    Heeler1/0191.52123.373.3722.3375
    AAC/XLPE+ACSR
    Setter611.1466 / 11.6811.4109
    Păstor671.1466 / 11.6811.8112
    Copoi671.5266 / 11.6812.6119
    eschimos411.1446 / 12.1213.8166
    Terrier471.1446 / 12.1214.4170
    Yorkshire471.5246 / 12.1215.1180
    Mâncare271.1426 / 12.6717.5262
    Labrador1191.5216 / 13.0020.2339
    Copoi1/071.521/06 / 13.3722.5425
    Taur1/0191.521/06 / 13.3722.3422
    Conductoare de aluminiu pentru conductoare de serviciu triplex
    Cuvânt de codConductor de fazăMessenger neutru golDiametrul aprox. al cabluluiGreutate aprox.
    DimensiuneNumăr de fireGrosimea nominală a izolațieiDimensiuneNumăr de fireDiametrul firelor
    AWG sau KcmilNu.mmAWG sau KcmilNu.mmmmkg/km
    AAC/XLPE+AAC
    Haiotis611.14671.5612.6148
    Ştiucă670.76671.5612.1139
    Tipsie671.14671.5613.2154
    Albus671.52671.5614.3170
    Fusus411.14471.9615.0221
    Limpet471.14671.5614.9208
    Stridie471.14471.9615.8230
    Argo471.52471.9616.9249
    Scoică271.14272.4719.0347
    Thia271.52272.4720.1370
    Midii271.14471.9617.9312
    Pirulă171.52172.7822.4465
    Hyas1191.52172.7822.2450
    Melc1/071.52272.4723.2517
    Murex1/071.521/073.1224.6572
    Purpură1/0191.521/073.1224.4554
    Nassa2/071.522/073.5027.1706
    Trofon2/0191.522/073.5026.8684
    Quahog3/072.033/073.9331.3920
    Ione3/0192.033/073.9331.0892
    Melita3/0191.523/0192.3929.7845
    Coquina4/071.524/074.4233.01082
    Tusk4/072.034/074.4234.51134
    Apus4/0192.034/074.4234.11098
    Portunus4/0192.034/0192.6834.21098
    Chiton266.8192.03266.8193.0138.41379
    Alverno300372.034/0192.6837.81386
    Nannynose336.4192.03336.4193.3842.41707
    AAC/XLPE+AAAC
    Minex611.1430.5871.6812.8154
    Hippa671.1430.5871.6813.4160
    Cuvânt de codConductor de fazăMessenger neutru golDiametrul aprox. al cabluluiGreutate aprox.
    DimensiuneNumăr de fireGrosimea nominală a izolațieiDimensiuneNumăr de fireDiametrul firelor
    AWG sau KcmilNu.mmAWG sau KcmilNu.mmmmkg/km
    AAC/XLPE+AAAC
    Artemie411.1430.5871.6814.4205
    Crad471.1430.5871.6815.2214
    Creveți411.1448.6972.1215.3231
    Barnacle471.1448.6972.1216.1239
    Solaster271.1448.6972.1218.2322
    Pagurus271.5248.6972.1219.3345
    Crevetă271.1477.4772.6719.4362
    Homar271.5277.4772.6720.5385
    Sanderab1/071.5277.4772.6723.6532
    Arici de mare1/0191.5277.4772.6723.4514
    Gammarus1/071.52123.373.3725.1597
    Leda1/0191.52123.373.3724.9579
    Rac de râu2/071.5297.6573.0026.0655
    Sipho2/0191.5297.6573.0025.7633
    Abalone2/071.52123.373.3726.8691
    Spirulă2/0191.52123.373.3726.5669
    Dungeneză2/071.52155.473.7827.7736
    Ciclop2/0191.52155.473.7827.4714
    Melc3/071.52123.373.3728.6809
    Fulgur3/0191.52123.373.3728.4781
    Bălanus3/0192.03123.373.3729.8828
    Crab de piatră3/071.52195.774.2530.5904
    Flustra3/0191.52195.774.2530.3884
    Crisia3/0192.03195.774.2531.7931
    Calmar4/071.52155.473.7831.61001
    Arca4/0191.52155.473.7831.3966
    Bugula4/0192.03155.473.7832.71018
    Crab regal4/071.52246.974.7733.81131
    Lepas4/0191.52246.974.7733.41096
    Cassis4/0192.03246.974.7734.91147
    Cyphoma4/071.52123.373.3730.8957
    Mitră4/0191.52123.373.3730.4921
    Argonaut336.4192.03246.974.7740.51579
    Nautilus336.4192.03394.5193.6643.41787
    Cuvânt de codConductor de fazăMessenger neutru golDiametrul aprox. al cabluluiGreutate aprox.
    DimensiuneNumăr de fireGrosimea nominală a izolațieiDimensiuneNumăr de fireDiametrul firelor
    AWG sau KcmilNu.mmAWG sau KcmilNu.mmmmkg/km
    AAC/XLPE+ACSR
    Paludina611.1466 / 11.6812.8165
    Voluta671.1466 / 11.6813.4171
    Bolma671.5266 / 11.6814.5188
    Scoică411.1466 / 11.6814.4217
    Strombus471.1466 / 11.6815.1225
    Carnea471.5266 / 11.6816.2244
    Melc de mare411.1446 / 12.1215.3249
    Brebenoc471.1446 / 12.1216.1257
    Calmă471.5246 / 12.1217.2277
    Scoică271.1446 / 12.1218.2340
    Gebia271.5246 / 12.1219.3363
    Scoică271.1426 / 12.6719.4391
    Uca271.5226 / 12.6720.5414
    Vermets171.5216 / 13.0022.9520
    Atya1191.5216 / 13.0022.6506
    Janthina1/071.5226 / 12.6723.6561
    Ranella1/0191.5226 / 12.6723.4543
    Neritina1/071.521/06 / 13.3725.1642
    Cenia1/0191.521/06 / 13.3724.9624
    Cavolinia2/071.5216 / 13.0026.0691
    Clio2/0191.5216 / 13.0025.7669
    Runcina2/071.522/06 / 13.7827.7794
    Triton2/0191.522/06 / 13.7827.4772
    Sanddolar3/071.521/06 / 13.3728.6854
    Aega3/0191.521/06 / 13.3728.4827
    Pisa3/0192.031/06 / 13.3729.8874
    Sâmbure de cireș3/071.523/06 / 14.2530.5983
    Mursia3/0191.523/06 / 14.2530.3956
    Mysis3/0192.033/06 / 14.2531.71003
    Sepie4/071.522/06 / 13.7831.71059
    Întrebați-mă acum, obțineți lista de prețuri.
    Doar lăsați e-mailul sau numărul de telefon în formularul de contact, astfel încât să vă putem trimite o ofertă gratuită pentru gama noastră largă de modele!
    Produse conexe
    Ești gata să lucrezi cu noi?
    Găsiți-ne aici: 
    Fabrica de cablu în perioada 2007-2018 este în principal pentru tranzacții interne și procesare la unele compantări de tranzacționare a exporturilor. Valoarea medie a vânzărilor este de aproximativ 320.000.000 RMB pe an. Pentru piața de peste mări a cablurilor, din luna mai și până acum ne-am extins piața în Bolivia, Peru, Dominicană, Filipine, Vietnam, Thailanda, Irak, Mongolia, Indonezia și unele țări din Africa 
    Product Lives
    Customer service