loading

Fabrikant van stroomkabel en elektrische draad met 15 jaar ervaring.

Service-aansluitkabel (ANSI/ICEA S-76-474) 1
Service-aansluitkabel (ANSI/ICEA S-76-474) 2
Service-aansluitkabel (ANSI/ICEA S-76-474) 3
Service-aansluitkabel (ANSI/ICEA S-76-474) 4
Service-aansluitkabel (ANSI/ICEA S-76-474) 5
Service-aansluitkabel (ANSI/ICEA S-76-474) 6
Service-aansluitkabel (ANSI/ICEA S-76-474) 7
Service-aansluitkabel (ANSI/ICEA S-76-474) 8
Service-aansluitkabel (ANSI/ICEA S-76-474) 9
Service-aansluitkabel (ANSI/ICEA S-76-474) 10
Service-aansluitkabel (ANSI/ICEA S-76-474) 11
Service-aansluitkabel (ANSI/ICEA S-76-474) 12
Service-aansluitkabel (ANSI/ICEA S-76-474) 13
Service-aansluitkabel (ANSI/ICEA S-76-474) 1
Service-aansluitkabel (ANSI/ICEA S-76-474) 2
Service-aansluitkabel (ANSI/ICEA S-76-474) 3
Service-aansluitkabel (ANSI/ICEA S-76-474) 4
Service-aansluitkabel (ANSI/ICEA S-76-474) 5
Service-aansluitkabel (ANSI/ICEA S-76-474) 6
Service-aansluitkabel (ANSI/ICEA S-76-474) 7
Service-aansluitkabel (ANSI/ICEA S-76-474) 8
Service-aansluitkabel (ANSI/ICEA S-76-474) 9
Service-aansluitkabel (ANSI/ICEA S-76-474) 10
Service-aansluitkabel (ANSI/ICEA S-76-474) 11
Service-aansluitkabel (ANSI/ICEA S-76-474) 12
Service-aansluitkabel (ANSI/ICEA S-76-474) 13

Service-aansluitkabel (ANSI/ICEA S-76-474)

Sollicitatie
Voornamelijk gebruikt voor bovengrondse aansluitingen zoals straatverlichting, buitenverlichting en tijdelijke stroomvoorziening bij bouwprojecten. Te gebruiken bij spanningen van 600 volt fase-fase of lager en bij geleidertemperaturen van maximaal 75 °C voor geleiders met polyethyleenisolatie of 90 °C voor geleiders met XLPE-isolatie (cross-linked polyethyleen).

Beschrijving
De geleider bestaat uit een fasegeleider en een nulgeleider. De fasegeleiders zijn gemaakt van aluminium of koper en kunnen massief, gevlochten, ronde, gecomprimeerde of ongecomprimeerde geleiders zijn. De nulgeleiders zijn gevlochten, ronde, ongecomprimeerde geleiders van aluminium, koper, een aluminiumlegering, ACSR of ACSR/AW, enz. Het isolatiemateriaal is zwart, weer- of UV-bestendig thermoplastisch polyethyleen (PE) of vernet polyethyleen (XLPE).
Let op: Neutrale geleiders kunnen geïsoleerd of niet-geïsoleerd zijn.

Specificaties
● ANSI/ICEA S-76-474 Neutraalondersteunde stroomkabels met weerbestendige geëxtrudeerde isolatie, geschikt voor 600 Volt.
● ASTM B 231 Klasse AA, A of B gevlochten aluminium 1350 (exclusief Unilay gecomprimeerd)
● ASTM B 400 Compact-Round Gevlochten Aluminium 1350 Geleiders.
● ASTM B 399 Klasse AA, of A gevlochten aluminiumlegering 6201 T-81 geleiders.
● ASTM B 232 Concentrisch gevlochten aluminium geleiders, gecoat en met staal versterkt (ACSR)
● ASTM B 549 voor concentrisch gevlochten aluminium geleiders, met aluminium bekleed en staal versterkt (ACSR/AW)
5.0
design customization

    Oeps ...!

    Geen productgegevens.

    ga naar homepagina
    Dubbele serviceaansluiting - Aluminium geleiders
    CodewoordFasegeleiderBare Neutral MessengerGeschatte diameter van de kabelGeschat gewicht
    MaatAantal dradenNominale isolatiedikteMaatAantal dradenDiameter van draden
    AWG of KcmilNee.mmAWG of KcmilNee.mmmmkg/km
    AAC/XLPE+AAC
    Pekingees611.14671.5611.192
    Collie671.14671.5611.594
    Cocker671.52671.5612.2100
    Teckel411.14471.9613.4140
    Spaniel471.14471.9613.9143
    Steenhoop471.52471.9614.6150
    Doberman271.14272.4716.9220
    Airedale1191.52172.7819.6280
    Basset1/071.521/073.1221.8355
    Malemute1/0191.521/073.1221.6350
    AAC/XLPE+AAAC
    Chihuahua611.1430.5871.6811.498
    Vizsla671.1430.5871.6811.8100
    kiekendief411.1448.6972.1213.8149
    Whippet471.1448.6972.1214.4154
    Schnauzer271.1477.4772.6717.5235
    Afghaans1/071.52123.373.3722.5378
    Heeler1/0191.52123.373.3722.3375
    AAC/XLPE+ACSR
    Setter611.1466 / 11.6811.4109
    Herder671.1466 / 11.6811.8112
    Retriever671.5266 / 11.6812.6119
    Eskimo411.1446 / 12.1213.8166
    Terriër471.1446 / 12.1214.4170
    Yorkshire471.5246 / 12.1215.1180
    Chow271.1426 / 12.6717.5262
    Labrador1191.5216 / 13.0020.2339
    Bloedhond1/071.521/06 / 13.3722.5425
    Stier1/0191.521/06 / 13.3722.3422
    Triplex serviceaansluiting - Aluminium geleiders
    CodewoordFasegeleiderBare Neutral MessengerGeschatte diameter van de kabelGeschat gewicht
    MaatAantal dradenNominale isolatiedikteMaatAantal dradenDiameter van draden
    AWG of KcmilNee.mmAWG of KcmilNee.mmmmkg/km
    AAC/XLPE+AAC
    Haiotis611.14671.5612.6148
    Snoek670.76671.5612.1139
    Knieschijf671.14671.5613.2154
    Albus671.52671.5614.3170
    Fusus411.14471.9615.0221
    Schelpje471.14671.5614.9208
    Oester471.14471.9615.8230
    Argo471.52471.9616.9249
    Schelp271.14272.4719.0347
    Thia271.52272.4720.1370
    Mossel271.14471.9617.9312
    Pyrula171.52172.7822.4465
    Hyas1191.52172.7822.2450
    Slak1/071.52272.4723.2517
    Murex1/071.521/073.1224.6572
    Purpura1/0191.521/073.1224.4554
    Nassa2/071.522/073.5027.1706
    Trophon2/0191.522/073.5026.8684
    Quahog3/072.033/073.9331.3920
    Ione3/0192.033/073.9331.0892
    Melita3/0191.523/0192.3929.7845
    Coquina4/071.524/074.4233.01082
    Slagtand4/072.034/074.4234.51134
    Apus4/0192.034/074.4234.11098
    Portunus4/0192.034/0192.6834.21098
    Chiton266.8192.03266.8193.0138.41379
    Alverno300372.034/0192.6837.81386
    Nannynose336.4192.03336.4193.3842.41707
    AAC/XLPE+AAAC
    Minex611.1430.5871.6812.8154
    Hippa671.1430.5871.6813.4160
    CodewoordFasegeleiderBare Neutral MessengerGeschatte diameter van de kabelGeschat gewicht
    MaatAantal dradenNominale isolatiedikteMaatAantal dradenDiameter van draden
    AWG of KcmilNee.mmAWG of KcmilNee.mmmmkg/km
    AAC/XLPE+AAAC
    Artemia411.1430.5871.6814.4205
    Crad471.1430.5871.6815.2214
    Garnaal411.1448.6972.1215.3231
    Eendenmossel471.1448.6972.1216.1239
    Solaster271.1448.6972.1218.2322
    Pagurus271.5248.6972.1219.3345
    Garnaal271.1477.4772.6719.4362
    Kreeft271.5277.4772.6720.5385
    Sanderab1/071.5277.4772.6723.6532
    Echinus1/0191.5277.4772.6723.4514
    Gammarus1/071.52123.373.3725.1597
    Leda1/0191.52123.373.3724.9579
    Rivierkreeft2/071.5297.6573.0026.0655
    Sipho2/0191.5297.6573.0025.7633
    Abalone2/071.52123.373.3726.8691
    Spirula2/0191.52123.373.3726.5669
    Dungenese2/071.52155.473.7827.7736
    Cycloop2/0191.52155.473.7827.4714
    Naaktslak3/071.52123.373.3728.6809
    Fulgur3/0191.52123.373.3728.4781
    Balanus3/0192.03123.373.3729.8828
    Steenkrab3/071.52195.774.2530.5904
    Flustra3/0191.52195.774.2530.3884
    Crisia3/0192.03195.774.2531.7931
    Inktvis4/071.52155.473.7831.61001
    Arca4/0191.52155.473.7831.3966
    Bugula4/0192.03155.473.7832.71018
    Koningskrab4/071.52246.974.7733.81131
    Lepas4/0191.52246.974.7733.41096
    Cassis4/0192.03246.974.7734.91147
    Cyphoma4/071.52123.373.3730.8957
    Mitre4/0191.52123.373.3730.4921
    Argonaut336.4192.03246.974.7740.51579
    Nautilus336.4192.03394.5193.6643.41787
    CodewoordFasegeleiderBare Neutral MessengerGeschatte diameter van de kabelGeschat gewicht
    MaatAantal dradenNominale isolatiedikteMaatAantal dradenDiameter van draden
    AWG of KcmilNee.mmAWG of KcmilNee.mmmmkg/km
    AAC/XLPE+ACSR
    Paludina611.1466 / 11.6812.8165
    Voluta671.1466 / 11.6813.4171
    Bolma671.5266 / 11.6814.5188
    Sint-jakobsschelp411.1466 / 11.6814.4217
    Strombus471.1466 / 11.6815.1225
    Carnea471.5266 / 11.6816.2244
    Wulk411.1446 / 12.1215.3249
    Maagdenpalm471.1446 / 12.1216.1257
    Calma471.5246 / 12.1217.2277
    Kokkel271.1446 / 12.1218.2340
    Gebia271.5246 / 12.1219.3363
    Schelp271.1426 / 12.6719.4391
    Uca271.5226 / 12.6720.5414
    Vermeths171.5216 / 13.0022.9520
    Atya1191.5216 / 13.0022.6506
    Janthina1/071.5226 / 12.6723.6561
    Ranella1/0191.5226 / 12.6723.4543
    Neritina1/071.521/06 / 13.3725.1642
    Cenia1/0191.521/06 / 13.3724.9624
    Cavolinia2/071.5216 / 13.0026.0691
    Clio2/0191.5216 / 13.0025.7669
    Runcina2/071.522/06 / 13.7827.7794
    Triton2/0191.522/06 / 13.7827.4772
    Zanddollar3/071.521/06 / 13.3728.6854
    Aega3/0191.521/06 / 13.3728.4827
    Pisa3/0192.031/06 / 13.3729.8874
    Cherrystone3/071.523/06 / 14.2530.5983
    Mursia3/0191.523/06 / 14.2530.3956
    Mysis3/0192.033/06 / 14.2531.71003
    Inktvis4/071.522/06 / 13.7831.71059
     95b7916b-4560-4071-95bb-c11de6419613

    Fasegeleiders: Hardgetrokken aluminium 1350 (AAC)

    Isolatie: XLPE, UV-bestendig.

    Neutraal ondersteund: Aluminiumlegering-6201 (AAAC)

    Straatverlichtingsgeleider: Hardgetrokken aluminium 1350 (AAC)

    Kernidentificatie: Ribben, nummers of kleurstrepen.

    ICEA S-76-474, editie 2020, 2020 - Standaard voor stroomkabels met neutrale geleider en weerbestendige geëxtrudeerde isolatie, geschikt voor 600 volt.
    Deze norm is van toepassing op de materialen, constructies en testen van assemblages of afzonderlijke geleiders bedoeld voor bevestiging in het veld, van geëxtrudeerde, diëlektrisch geïsoleerde, stroomvoerende fasegeleiders en blanke of beklede neutrale elektrische geleiders die worden gebruikt als weerbestendige draden en kabels die zijn opgehangen aan draagconstructies voor de bovengrondse distributie van elektrische energie.
     1745985627005
    图foto1

    Van 2013 tot 2018 richtte KINGYEAR zich voornamelijk op de binnenlandse markt en de verwerking van kabels voor exportbedrijven. De gemiddelde jaaromzet bedroeg ongeveer 320.000.000 RMB. Voor de overzeese kabelmarkt hebben we sinds afgelopen mei onze activiteiten uitgebreid naar Bolivia, Peru, de Dominicaanse Republiek, de Filipijnen, Vietnam, Thailand, Irak, Mongolië, Indonesië en enkele Afrikaanse landen. De totale omzet bedraagt ​​daarmee meer dan 10.000.000 USD.

    Voordeel

    图foto1
    01
    Aanpassing
    Het leveren van ontwerpen op maat die aan specifieke eisen voldoen.
     e33662d1879eafe1908226c622487733
    02
    Klantenservice
    Het garanderen van continue ondersteuning en tevredenheid na de aankoop.
     1e5995565f473f4ad0ccf4887329af11
    03
    Tijdige levering
    Wij garanderen stipte en betrouwbare levering.
     aa25ac5ad69aef588d85a58747ada664
    04
    Training en documentatie
    Gedetailleerde documentatie voor eenvoudige bediening en onderhoud.

    FAQ

    1
    V: Ik heb het product dat ik zoek niet op deze pagina gevonden.
    A: Als u de gewenste productsoort niet kunt vinden, neem dan direct contact met ons op. Wij zullen u zo snel mogelijk antwoorden.
    2
    V: Wat is uw minimale bestelhoeveelheid?
    A: Dat is niet helemaal zeker, u kunt het bij ons navragen. Normaal gesproken is het 5 ton.
    3
    V: Wat is jullie levertijd?
    A: Dat hangt ervan af of we het product van uw type op voorraad hebben. Normaal gesproken duurt de productie ongeveer 7-15 dagen.
    4
    V: Hoe kan ik een proefmonster van uw bedrijf krijgen? Is het proefmonster gratis?
    A: Als u een monster nodig heeft om de kwaliteit te controleren, neem dan contact met ons op. We sturen u dan een gratis monster, maar de verzendkosten zijn voor uw rekening.
    5
    V: Wat als het product dat wij nodig hebben qua specificaties afwijkt van uw product?
    A: Eventuele verschillen kunnen we ontwerpen en produceren volgens uw wensen, waaronder afmetingen, kleur, materiaal, verwerkingseisen, enz.
    Onderzoek mij nu, ontvang de prijslijst.
    Laat uw e-mailadres of telefoonnummer achter in het contactformulier, zodat we u een gratis offerte kunnen sturen voor ons brede scala aan ontwerpen!
    Gerelateerde producten
    Klaar om met ons te werken?
    Vind ons hier: 
    De kabelfabriek van 2007-2018 is voornamelijk voor binnenlandse handel en verwerking voor sommige exporthandel. Het gemiddelde verkoopbedrag bedraagt ​​ongeveer RMB 320.000.000 per jaar. Voor de overzeese kabelmarkt hebben we van afgelopen mei tot nu onze markt uitgebreid naar Bolivia, Peru, de Dominicaanse Republiek, de Filippijnen, Vietnam, Thailand, Irak, Mongolië, Indonesië en een ander Afrikaans land 
    Product Lives
    Customer service